Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Navijacka scena

Ići dole 
+7
Doktor_snipbyheart
Trinity
milko.disident
Vrabac
Herr Otto Flick
Fica
Streeitsse*Vasilij*
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Streeitsse*Vasilij*

Streeitsse*Vasilij*


Broj poruka : 22
Datum upisa : 13.11.2011

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 10:46 am

Posto pricamo o nogometu i nogometasima da malo predjemo i ono zbog cega se igra nogomet a to je publika, naravno oni najvatreniji su navijaci...Ja sam takodje veliki ljubitelj navijackih skupina...Moj bratko balic zna a oni koji ne znaju ja sam osnivac navijacke skupine Streeitsse u kojoj sam trenutni vodja...Tako mi se zove i klan u kojem trenutno igram...Evo Jedne slike sa tribina samo za ekipu Smile

Navijacka scena  29187816046790070645215

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 10:58 am

Lepo je sve to, ali ti ne mozes i u kamene i u te stritse Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Streeitsse*Vasilij*

Streeitsse*Vasilij*


Broj poruka : 22
Datum upisa : 13.11.2011

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 11:03 am

Ovo je samo tema Wink nista drugo Razz Navijacka scena  825224923 Navijacka scena  3760539852
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 11:38 am

za koji klub navijate,ja praim reprezentaciju nista vise...mogli bi ti milko i vrabac mozda nesto rec na ovu temu


samo taj tvoj navodni clan uopste nije clan,neda mi se sad objasnjavat :DD
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 11:46 am

Tooo bre, kolega konacno, nebitno za koji tim i stranu Razz
Sloga? U svakom slucaju samo napred, gurajte svoju pricu i budite sto originalniji, ne kopirajte sve od vecih grupa koliko je to moguce Razz i daj da vidimo jos neke opasne slike Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 11:58 am

ja nemam nijednu sliku al valjda bude neka sutra :DDD

a ti bi kolega trebo imat neku,nisi nista postavljo;DD
Nazad na vrh Ići dole
Streeitsse*Vasilij*

Streeitsse*Vasilij*


Broj poruka : 22
Datum upisa : 13.11.2011

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 1:28 pm

Jes jes ovo je NK SLOGA Smile ja pratim i repke Smile inace sam BHFanaticos Smile clans vec par godina Smile
Nazad na vrh Ići dole
milko.disident

milko.disident


Broj poruka : 46
Datum upisa : 23.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 6:16 pm

Super je ovo. . . Ja sam inace tifoza, ko i drug Vrabac. . . Zvezdasi okoreli, verni, ludi itd. Very Happy Samo furajte svoj fazon. . . daj neki klip ako imate. . . inace za klipove nas Delija mnogi kazu da su najbolji navijacki klipovi na youtube-u, a za nas kazu da smo jedni od najboljih u Evropi. . . Mnogi se, naravno, s tim nece sloziti. . . Sustina je da se o tome vodi polemika, tj da smo i te kako primeceni, nismo ni samoproklamovani najbolji navijaci i uzivamo u tome Smile Mnogim drugim navijacima sirom Srbije nabili smo komplexe Very Happy hteli oni to da priznaju ili ne. . . Grobari se kod nas raspadaju trenutno, ostali nikad nisu ni svoj stadion napunili i to je ono najvaznije Smile svaki drugi covek u Srbiji navija za zvezdu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Streeitsse*Vasilij*

Streeitsse*Vasilij*


Broj poruka : 22
Datum upisa : 13.11.2011

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 9:50 pm

Delije su zakon, pravo su dobi i gledao sam dosta vasih klipova...Bolji ste od grobara definitivno..Ja isto znam koga god pitam od ovih starijih za koga je navijao reci ce Zvezda..A klipova nema jos nekih bas ekstra dobrih...ali sad ce u proljece 90 godina sloge pa cemo pokusati napraviti koreografiju preko cijelog stadiona...Bit ce to izazov jer smo jos u pocetku i nemamo puno clanova..Finansije naravno uvjek zezaju...Zelimo zapaliti 20 baklji i kupiti kartone a to sve kosta..Al bit ce to dobro nekako ce se odraditi Very Happy To prije nije bilo kod nas ovdje na kantonu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 10:47 pm

Hihihi neka crknu Grobari Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 10:52 pm

Trinity ::
Hihihi neka crknu Grobari Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

cuj ovu hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Nov 14, 2011 11:44 pm

bitno je da imamo 4 titule za redom...i peta je na pomolu......mozete lagano da ga duvate misevi!
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 1:01 am

Doktor_snipbyheart ::
bitno je da imamo 4 titule za redom...i peta je na pomolu......mozete lagano da ga duvate misevi!

Ne bogme, to uopste, ali uopste nije bitno. Kao sto vidis, tema je Navijacka scena:

Navijacka scena  1319976722

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral santa Peta titula zaredom!! Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Steta sto nema ko da isprati Neutral Neutral Neutral Neutral

Jbga, i meni bi dosadilo da cele godine gledam namestene tekme, cudim se i kako je ovih 100 opstalo study



Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 1:17 am

to sto vas ima vise je vjerovatno zato sto samo pravi ljudi navijaju za Partizan,a fukare i ostala gamad za delije Smile
a i gle ovo dzaba da vas je 5 puta vise kad vam je najbolnija tacka izgubit titulu ,a to vam se pre cesto desava u poslednjih par godina Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 1:38 am

Doktore grobarski prouci malo post od Vrapca, i vidi onda svoj.
Uputstva:

1. Obrati paznju na Vrapcevu fino iznijansiranu ironiju i savrseno pristojan, maltene engleski podjeb sadrzan u "Peta titula zaredom!!" Steta sto nema ko da isprati. Jbga, i meni bi dosadilo da cele godine gledam namestene tekme, cudim se i kako je ovih 100 opstalo"
2. Pomno prouci svoju klasifikaciju Delija - "fukare i ostala gamad"
Pa ce ti, ako ti mozak na sekundu proradi (u sto osobno sumnjam ali nada umire zadnja)Razz postat kristalno jasno - ko je ko. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 3:26 am

Doktor_snipbyheart ::
to sto vas ima vise je vjerovatno zato sto samo pravi ljudi navijaju za Partizan,a fukare i ostala gamad za delije Smile
a i gle ovo dzaba da vas je 5 puta vise kad vam je najbolnija tacka izgubit titulu ,a to vam se pre cesto desava u poslednjih par godina Razz Very Happy
Kako se primio nas Doca Razz Wink
Nazad na vrh Ići dole
milko.disident

milko.disident


Broj poruka : 46
Datum upisa : 23.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 4:52 am

Trinity ::
Doktore grobarski prouci malo post od Vrapca, i vidi onda svoj.
Uputstva:

1. Obrati paznju na Vrapcevu fino iznijansiranu ironiju i savrseno pristojan, maltene engleski podjeb sadrzan u "Peta titula zaredom!!" Steta sto nema ko da isprati. Jbga, i meni bi dosadilo da cele godine gledam namestene tekme, cudim se i kako je ovih 100 opstalo"
2. Pomno prouci svoju klasifikaciju Delija - "fukare i ostala gamad"
Pa ce ti, ako ti mozak na sekundu proradi (u sto osobno sumnjam ali nada umire zadnja)Razz postat kristalno jasno - ko je ko. Twisted Evil

to je to. . . kraj. . . Obozavam te Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milko.disident

milko.disident


Broj poruka : 46
Datum upisa : 23.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 4:55 am

E doco, ovo je zvezdin trening Smile https://www.youtube.com/watch?v=KMA7ZmsfObM&feature=related, https://www.youtube.com/watch?v=2k9PtDGZPVg&feature=related. . . vise nas ima nego vas na JNA. . . a komentari nekih ljudi su dovoljno rekli iz dijaspore su dovoljno rekli Smile
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 5:00 am

Doco, je l' se cujemo !? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Dec 12, 2011 2:04 pm

Heroj kamenih! pirat
Ako, samo zustro i bahato sa dunsterima (bez uvrede tesli, ne znam kakvo misljenje ima prema maminju Very Happy )




Ali na 1:47 ahhahahaa ''ne ne ti si lazov i kukavica'' hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimePon Dec 12, 2011 9:17 pm

Ma Maminjo je budala i kreten, teški kontrol-freak. Ali moram mu priznati da je napravio puno za klub i dobri i loši stvari, više dobrih. Moje je mišljenje da bi bili u jednakoj lošoj situaciji ko i Hajduk da nije njega, tako da je sa te strane legenda. Obnovio je stadion, igramo europu svake godine(istina uspješnije nego ove Razz), profiliraju se jako dobri igrači za repku, sad što se tiče prodaje mislim da je to više stvar igraća koji žele napredovati, ali i financiske potrebe. Njegovi javni nastupi i baljezganja mi uveseljavaju svakodnevicu, no time sramoti sebe i klub, to je i najveći problem što svojim seljačkim stavom predstavlja klub koji je dugo bio ponos zagreba, dok danas dosta ljudi "okreće glavu" od Dinama. Ma Mamić je jedna kopleksna ličnost, jedan dan je kralj, drugi kreten i budala, tako da o njemu stvarno čovjek može pričati šta god oće. Razz
Nazad na vrh Ići dole
blee

blee


Broj poruka : 57
Datum upisa : 15.12.2011
Godina : 39
Lokacija : mostar

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeČet Dec 15, 2011 12:05 pm

ma kakav mamic..ono je seljacina samo takva..al opet sami smo si krivi pa nitko nista ne radi u vezi njega...
Nazad na vrh Ići dole
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeČet Dec 22, 2011 1:20 pm

blee ::
ma kakav mamic..ono je seljacina samo takva..al opet sami smo si krivi pa nitko nista ne radi u vezi njega...
mmučko đubre
Nazad na vrh Ići dole
blee

blee


Broj poruka : 57
Datum upisa : 15.12.2011
Godina : 39
Lokacija : mostar

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeČet Dec 22, 2011 1:22 pm

Kamikaza ::
blee ::
ma kakav mamic..ono je seljacina samo takva..al opet sami smo si krivi pa nitko nista ne radi u vezi njega...
mmučko đubre

a mozes i ti sa njim Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitimeČet Dec 22, 2011 1:25 pm

blee ::
Kamikaza ::
blee ::
ma kakav mamic..ono je seljacina samo takva..al opet sami smo si krivi pa nitko nista ne radi u vezi njega...
mmučko đubre

a mozes i ti sa njim Basketball
citiram duhovnog vođu mamića iz emisije nedjeljom u 2 nabijem te na kurac elephant
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Navijacka scena  Empty
PočaljiNaslov: Re: Navijacka scena    Navijacka scena  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Navijacka scena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Sport & Kladionica-
Skoči na: