Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 A narodna muzika ?

Ići dole 
+12
Bratza
zax
Rain
Hitman
Herr Otto Flick
SnipeRRR
milko.disident
Tesla
Vrabac
Doktor_snipbyheart
Fica
Loody
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 5:41 am

Sta kao sad smo svi mi u nekom fazonu, slusamo neku ziiku do jaja? =) Sve ja to postujem, cenim jer i ja spadam u takve kao vi ali ja sam decko sa sela =) volim da cujem ovako nesto (kao dole navedeno) kad se prekinem od alkohola cheers (samo nikako ROCK, Havy Metak i tako te stvari, svaka cast ko voli to, bez ljutnje)
E, sad krenucu od ovog Kralja:

Mislim da ne postoji covek koji nije cuo za njega =)
Pa onda idemo dalje SINAN rodjaci =)
Majko mila, pa on kad krene da peva polomio bi sve =)
Ima ih dosta, ne mogu sad da pisem zurim nevidjeno, al me zanima sta vi mislite ? Koga bi ste izdojili vama posebnog ?
I evo za kraj jos jedna koja pogadja(bar mene) ona najskuplja Very Happy Very Happy

Udri breeeeeeeeeeeeeee !!! A narodna muzika ? 2832028155 A narodna muzika ? 1371496019 A narodna muzika ? 1371496019 A narodna muzika ? 1371496019
P.s. Bas krecem na slavu sad, tesko meni... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 6:05 am

Ode i ja na slavu



I ovo



cheers
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 6:15 am






Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 6:20 am

Svaka cast za odabir Smile
P.s. Tek sad krecem na slavu Very Happy Oooooooooooo Vino stizem Smile Popicu teeee nanananan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 6:52 am

Konacno. Cool
Jebga zna se uz sta najbolje curi alkohol, uz Zvezdine pesme i prave narodnjake.

Sto se mene tice niko mi vise ne treba, osnova, baza, 3 majstora u pravom smislu te reci:



Ima 7-8 delova da ne kacim sve cheers cheers cheers A narodna muzika ? 1371496019 A narodna muzika ? 1371496019

Malo pojedinacno:


A narodna muzika ? 1371496019



!!!!

!!!! A narodna muzika ? 1371496019 A narodna muzika ? 1371496019 A narodna muzika ? 1371496019



Jaooo, ma filipe sto pre da se dogovorimo za koncert! cheers

Kacio bi i Tomu al je mnogo za 1 post.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 7:06 am

Stvarno svima pohvale za odabir, ali ovog kralja narodne muzike se nesmije zaboraviti:





i meni jedan od najdražih "novih" pjevača:









I bravo za loodog na otvaranju teme Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 7:55 am

Idemo. Koliko karta?
Nazad na vrh Ići dole
milko.disident

milko.disident


Broj poruka : 46
Datum upisa : 23.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 8:07 am

a bas sam hteo ovakvu temu da otvorim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 8:19 am

Nemam pojma, samo sam plakat video Razz

EDIT ahhaahha Cena ulaznica: 1200, 1500 i 2000 din.
Ipak cu da sacekam da izadje na yt A narodna muzika ? 1371496019
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 8:23 am

To ko da Buuren dolazi a ne Slavuj iz Mrcajevaca,,,
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 12:34 pm



Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 1:11 pm

uh ovo bas nemam zelje slusat nikad ni kad pijem ,bas nikad a miroslav mi je ko lady gaga samo narodna muzika hahhaa
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 10:26 pm

Herr Otto Flick ::
uh ovo bas nemam zelje slusat nikad ni kad pijem ,bas nikad a miroslav mi je ko lady gaga samo narodna muzika hahhaa
E, pa kad dodjes kod mene, moraces Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Hitman
Admin
Hitman


Broj poruka : 111
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 36
Lokacija : Pancevo

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeUto Nov 15, 2011 11:19 pm











Evo i od mene par komada uz koje mi se uvek otvori dizna haha Smile.Pozz od Hit-a Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://kameni-momci.serbianforum.info
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 12:24 am

Nazad na vrh Ići dole
Rain

Rain


Broj poruka : 23
Datum upisa : 13.11.2011

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 3:42 am

narodnjake ne slusam... po mom mišljenju narodnjaci nisu neka narocita muzika...
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 5:08 am

ne kazem da narodnjake moraju svi slusat...al brate ima dobri pjevaca i dobrih pjesama.....
A poslije par komada pivi pitao bih te dal bi te neka pjesma od Miroslava Ilica(il slicno) pogodila,meni se desavalo kad u clubu krene tako njegova pjesma flasa il casa mora zavrsit ispod stola Very Happy Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 5:20 am

vidis ja popijem i 10 piva pa stvarno ne dobijem nikakvu zelju za tim xD
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 5:32 am

hahahhahahaha joj joj volim ove sto se hvale da mogu popit....joj ako bude prilike (a nadam da hoce) da negdje budemo zajedno pili......... A narodna muzika ? 1371496019
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 5:38 am

pa nije da se hvalim ali mogu,imam i svjedoka modestiju...popili smo 8 tocenih ako se dobro sjecam i jos bi nego zatvorila kafana (iako mi ni to nije nista specijalno)

inace nije poenta bila da kazem kako mogu popit nego da me muzika ne cera na to kao vas Very Happy
a sto se mene tice uvjek sam za popit pa eto ako bude prilike :DD


sto se tice alkoholisanja bio sam jako dobar ,tekord mi je za sat ipo vremena 7,2 l piva,ali ima nekih pola god da sam presto da se alkoholisem...sad samo 2,3 limenke i dobro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 6:05 am

ovo za 8 tocenih nije problem....a ovo za 7,2 l piva u sat i po nije lose Smile Very Happy
naime zovni 2 druga,popijte 2l rakije al sipajte u casice i sve i jednu na ex....i onda odes normalno u grad i pijes.....Razz nije da se hvalim al ono.......
al ovo sto kazes i ja sam ima 3 mjeseca smanjio alkohol....znaci kod kuce skoro ne pijem nista(dok sam pre imao naviku 2-3 pivice svaku vece) ...mozda casica rakije da se zgrijem sad kad je zima i to je to Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 6:26 am

DA al vise mozes popit kad izadjes u grad i skaces jel dosta izlazi iz tebe,ajde ti sjedevi ko ja ;DDDD
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 7:40 am

hahaha vi crnogorci ni piti ne mozete a da ne sjedite Razz
inace nemam nista protiv narodne muzike,nisam neki veliki obozavatelj ali kao sto je doktor rekao ima dobrih pjesama i pjevaca ali to su sinan sakic,miroslav ilic i tako slicni a ne ona govna od turbo folka sto im spotovi vise lice na playboy nego na neku pjesmu.
Sto se tice toga da pijem uz pjesmu nee jer inace ne pijem nikako i ne pusim(nisam cak nikad ni probao) a jednom sam se napio u zivotu i to je bilo bas sa vasilijem za nasu matursko vecer i to mi je bio prvi i zadnji put jer ne vidim bas nista dobro u tome...ali pjesma me zna pogoditi ali suzdrzim se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 7:55 am

pa tako zavrse ti sto se ubiju prvi put hahaha,ne probaju vise nikad :DD
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitimeSre Nov 16, 2011 8:00 am

Herr Otto Flick ::
pa tako zavrse ti sto se ubiju prvi put hahaha,ne probaju vise nikad :DD

hahahah imas ga pravo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A narodna muzika ? Empty
PočaljiNaslov: Re: A narodna muzika ?   A narodna muzika ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
A narodna muzika ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Elektronska muzika [sve]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Muzika-
Skoči na: