Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 .....................................................................

Ići dole 
+9
SERBIA - Tweety
kojuposlukuporat
SnipeRRR
Hetman
Bratza
Doktor_snipbyheart
Fica
Herr Otto Flick
liPi(Nike)
13 posters
AutorPoruka
liPi(Nike)

liPi(Nike)


Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.01.2012

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 3:09 am

Ime i prezime: Ivan Pili
Nick pod kojim igram: Nike
Drzava/grad: Zaprešić, Hrvatska
Godine: 14
Igram CoD: neko vrijeme
X-fire: pilithekiller
Zasto bas Kameni: zato jer ste super, odlican server, sve supp...
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 4:18 am

malo godina, Protiv
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 4:52 am

Ne fala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 5:16 am

Javi nam se za nekih 4-5 godina......ako uopste budemo igrali tada...xDD
Al nemoj da te ovo obeshrabi.....ja da sam na tvom mjestu visio bi na serveru 10-15 sati dnevno a na formu 4-5 sati.......u inat.......xd
Nazad na vrh Ići dole
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 6:24 am

Protiv ovdje su jako neozbiljni članovi a ti si premlad za neke stvari pogotovo id strane zaxa
Nazad na vrh Ići dole
Hetman

Hetman


Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.01.2012
Lokacija : Poland

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 6:49 am

Protiv za MŁODY
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 6:52 am

Hey Het Smile!!
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 8:22 am

Ja sam ZA u inat ovim hejterima.
Nazad na vrh Ići dole
liPi(Nike)

liPi(Nike)


Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.01.2012

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 8:51 am

...a dobro, vasa odluka...

ali ja cu i dalje biti na vasem serveru i forumu, ako nemate nista protiv!!!

Nazad na vrh Ići dole
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 9:02 am

liPi(Nike) ::
...a dobro, vasa odluka...

ali ja cu i dalje biti na vasem serveru i forumu, ako nemate nista protiv!!!


zajebavaju te,upao si,bogte kaj si tak tupav da ne kuzis da si upao vec, a i ja sam bio tupav, zato sam otisao u one supke Strongse, cuo sam da cotha dobro vrcka
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 10:32 am

Ne ne, samo uzivaj i igraj Smile
Nazad na vrh Ići dole
SERBIA - Tweety

SERBIA - Tweety


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2011

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 10:37 am

kada budes mojih godina upadas sigurno hihhihihihihhih Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 11:03 am

kojuposlukuporat ::
liPi(Nike) ::
...a dobro, vasa odluka...

ali ja cu i dalje biti na vasem serveru i forumu, ako nemate nista protiv!!!


zajebavaju te,upao si,bogte kaj si tak tupav da ne kuzis da si upao vec, a i ja sam bio tupav, zato sam otisao u one supke Strongse, cuo sam da cotha dobro vrcka

Provjeravas koliko smisla za humor imaju ili skupljas klanske odbijenice? Ahahahah ajmo vidjet
Nazad na vrh Ići dole
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 11:30 am

kojuposlukuporat ::
liPi(Nike) ::
...a dobro, vasa odluka...

ali ja cu i dalje biti na vasem serveru i forumu, ako nemate nista protiv!!!


zajebavaju te,upao si,bogte kaj si tak tupav da ne kuzis da si upao vec, a i ja sam bio tupav, zato sam otisao u one supke Strongse, cuo sam da cotha dobro vrcka

bravo debosi,slobodno editajte postove
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 2:28 pm

znamo da cotha dobro vrcka ,nisi nas moro podsjecat a post ti niko nije prepravio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 3:20 pm

Protiv.
Nazad na vrh Ići dole
Dorian

Dorian


Broj poruka : 35
Datum upisa : 04.12.2011

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimePon Jan 09, 2012 11:43 pm

a neznam,još si mlad! suzdržan
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimeUto Jan 10, 2012 5:43 am

mislim da nekad predjete onu granicu zajebancije,al glavno da ste to posluki zamjerali...ako ste vec imali namjeru mene jebat onda ste trebali samo moje ime napisat a ne i sve ostale upetljat u to i nazvat supcima...jer ne vidjeh da vas je ko nazvao supcima..jer ipak u tim supcima ima i starijih i ozbiljniji ljudi koji se ne znaju zajebavat kao ja...ne zanima me ko je editovao post al mislim da nije u redu ko god je to napravio..
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimeUto Jan 10, 2012 6:03 am

trin dolazi ovamo....ovde bi nam ti trbala da vatru potpalis....xD Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimeUto Jan 10, 2012 6:12 am

Cothice objasnio sam ti situaciju, i nemam lose namere, verujem da to znate. Nikome se nismo zamerili, niti imamo razloga za to, a svoja misljenja smo izneli...

Elem, ovo je prijava ovog lika, znaci Protiv sam, rekoh vec Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimeUto Jan 10, 2012 6:26 am

..................................................................... Garycoleman-wtf
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Gost
Gost




..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimeUto Jan 10, 2012 7:10 am

Vrabac ::
..................................................................... Garycoleman-wtf

..................................................................... 569018088 ..................................................................... 569018088
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitimeČet Jan 12, 2012 1:33 am

Jel moguce da je neko usro motku a da nije doktor? Prosto mi dodje da se presamitim ahahhahaah

Neznam jeste li editovali post ili niste, ali ako niste a posluka tvrdi da jeste i uvjerio je i cothu u to onda smo na jebenom gubitku jer je u pitanju divijes majnd tipa kajzer sose koji smo svakako morali primit...Osim toga znate jebemu da je cotha romanticni vitez koji staje na stranu potlacenih i herojski ih brani kategorickom sutnjom na TS-u, vidjeli smo to na modestija primjeru:P a blesav kakav je ustraje u tome do dosade, i opet smo na gubitku:P

Enivej, s obzirom na ono umno bolesni u naslovu, predlazem da se branimo privremenom neuracunljivoscu.

Za ovog maloga - Nein!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





..................................................................... Empty
PočaljiNaslov: Re: .....................................................................   ..................................................................... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.....................................................................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: