Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava Bexon2

Ići dole 
+8
19gox95
SnipeRRR
Modesty Blaise
zax
SERBIA - Tweety
Trinity
Fica
bexon
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 6:30 am

http://ziz-clan.com/forum/index.php?topic=97.0;prev_next=prev#new

Njima si bar prizno da nije bilo slucajno:P Da ne spominjem bubreg ahahhahah
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 7:34 am

bubreg stari moj aj nadi i da su mi carape neki dan smrdile kad sam se presvlacio na tjelesnom,jebote oces jos sta iskopat to sam stavio u prijavi pa,nebudi dosadan pusti me vise jebote,jer zelim stvrano uc u klan a ti dzaba tu nesto svaki dan pises,ko da sam neznam ti sta uradio lol! i zaboravi dodat de stavi i onu sliku kad su me uhvatili sa wh kad sam imo 50h na ziz-u da nemas me vise sa nicim blatit
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 8:22 am

Pa jes stvarno nije fer od mene da ti tako izvlacim proslost kad si oduvijek - kako ono rece - bio fer i posten igrac koji cuva ovu igru, tako nesto...Svakim citom je cuvas izgleda, poceli sa skriptom a sad smo kod wh vec ...Ako nisi imo aimbot negdje ne smatram te ozbiljnim kandidatom, zalim...
Nazad na vrh Ići dole
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 8:25 am

mislim stvarno nije u redu da napadaš čoveka, pa nije on kriv što je haxo, nije znao Rolling Eyes treba ipak vremena da se shvati posle par godina da skripta nije ok da se koristi , a taj wh verovatno je mislio da mu je neki problem s grafičkom Razz

p.s. pitam se šta još imaš od tajnih podataka Razz
Nazad na vrh Ići dole
bexon




Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.01.2012

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 8:37 am

pa da ti mi tu serkas nesto napadate me dodi fino na server da te vidim jaki ste na rijecima i da vas vidim da vidim vaste postene skilove sa "difultnim cfgom" da vise ne serete i smarate me zastekajte sta ocete i kolko ocete minus xf:bexonbekks da vidim vas skillere, sta uhvatili uhvatili neka govorio ko god sta oce ko me poznaje,zna da sam posten igrac,to je vase misljenje, me cisto zaboli briga za vase misljenje igram cod2 predugo da bi mi neko srao za scriptu,jer nisam ja prvo otisao gledao citeve pa onda krenuo igrat,pa da znam sve o tim sranjima
Nazad na vrh Ići dole
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 8:41 am

Mislim da se u ovoj temi stvarno nema što više pametno reči, neću da prerste u neko vrijeđanje. A što se tiće prijave definitivno protiv i sretno sa nekim drugim klanom.

Tema ide pod LOCK!!
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2012 11:13 am

Mozda i najbolje sto si lockao. Cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava  Bexon2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Bexon2   Prijava  Bexon2 - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava Bexon2
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prijava-zax
» prijava!!!!!
» PRIJAVA <3
» Prijava za K.M
» eq prijava ;)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: