Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava Za Clan|Razer|

Ići dole 
+19
2obeR22
Doktor_snipbyheart
Dujo
asdfg
Modesty Blaise
Tesla
Herr Otto Flick
adokiller
maki44
Bratza
blee
kojuposlukuporat
/StoneBoy/Zezelj
AlcoholicTeamZILE
zax
Vrabac
Trinity
Fica
razer
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 12:20 am

malo je to sto si naveo..sta nam mozes jos reci o sebi, da te malo bolje upoznamo,neki hobi,skola,kako ti je u skoli,koliko prijatelja imas i to...daj nam jos neke informacije o sebi..
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 12:26 am

Ajd za sada sam MOZDA, mora malo i u forumske diskusije da se ukljuci
Nazad na vrh Ići dole
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 1:08 am

Fica ::
Ajd za sada sam MOZDA, mora malo i u forumske diskusije da se ukljuci

Vidi se da si pravi glavešina sve promatra sastrane i duboko promišlja Very Happy

Ma ja sam debelo PROTIV, ne vidim ga nigdje na serveru(niti preko GT-a), a i prijava se pretvorila u lakrdiju, ali neka još malo pa će onda pod lock Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:09 am

A ne ne Tesla kakav lock, vec odavno nismo imali ovako kompleksnu prijavu u kojoj smo mogli razmatrat - koristenje boje u naslovu, skupljanje sati na xfire, low klanove, pro klanove, prijave tu i tamo, ovce, novce, iskubiranje (jos uvijek misterij iako nagadjam:P), pravopisne marifetluke i interpunkcijske manjkavosti koje su ficu dovele do toga da zasjedne, vrapca da ode bestraga (tako je to kad imas tvrdu stolicu Twisted Evil ) a otta da pozeli nesto alkoholno sto lupa do crne rupe...
Osim toga kad je ovoliko ljudi iz drugih klanova doslo vidjet neciju prijavu, ocito se radi o pravom dragulju.
Moram pohvalit cotu za info stonsima jer cemo sad lakse rijesit stvari, i posluku koji se u svom specijalnom stilu prekrasno uklopio u euforiju oko novog kandidata i na kraju jos dodajem da Fico ima pravo i da ovo ipak nije dovoljno za ulazak. Jos aktivnosti na forumu Razer, imamo mi jos tema u kojima bas fali tvoje vidjenje stvari, samo ti ozezi do pobjede.

Zasad suzdrzana naginjem na... ogradu:P
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:12 am

Very Happy Ma meni je super bilo danas igrati na vasem serveru ekipa je dobra jedino mi je cudno kako to da ima 4 ljudi koji znaju staviti ime u boji a svi ostali koji to neznaju i koji imaju 50h igraju bolje Ima par Odlicnih na serveru HaHa ali danas sam bashao i drzao f za trcanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:18 am

Eto ja sam vam iz Hrvatske,Zagreba.Skola pohadam sa 5.Volim jako call of duty2 vec igram oko 4 godine ali prvo sam zapoceo preko multiplayera na 7 th divisionu.Na xfireu cu ubrzo imati 200 frendova igram stalno war-ove kada mi se da!!a kada mi se neda neigram Very Happy Volim igrati sa automatima imaju bolji centafor izgradivanja i exluzivni su u brzini Very Happy Inace ja sam web master radim forume i webove.Server mogu placati ako treba spreman sam i placati server sa vama ako TReba.Eto Moj moto je nikada ne psovaj u igri i nezivcani jer po meni tko je smireniji ima vece motive i sanse da pobije zivcanoga i stresnog.Evo to je o meni par rijeci.Ako vas jos nesto zanima ili ako ste nesto ljuti na meni slobodno mi recite ja sa necu i nezelim ljutiti na nikoga!!
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:26 am

Sad menjam misljenje u VEROVATNO, samo tako nastavi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:27 am

Mislim da bi i brat Pantela rekao za njega da je coder rasan Razz
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:41 am

Oprostite ljudi sto se mjesam ali imam vam nesto pokazati : Razer€|Very Happy...----: e
|Razer€|Very Happy...----: bio sam u skoli
|Razer€|Very Happy...----: koji ti vrag radis na kameni momci forumu?
  stylEEER ;ToRcaa''': sto tebe briga??*
|Razer€|Very Happy...----: i izasao si iz moga klana
  stylEEER ;ToRcaa''': da
  stylEEER ;ToRcaa''': nisam jedini otisao
|Razer€|Very Happy...----: I sta zelis u njihov klan
  stylEEER ;ToRcaa''': sto tebe briga?
|Razer€|Very Happy...----: Pa briga me jer cu ja sada biti u njihovom klanu
|Razer€|Very Happy...----: to je mene briga
  stylEEER ;ToRcaa''': hahhahahahahhaahahahhaha
  stylEEER ;ToRcaa''': mislis?
|Razer€|Very Happy...----: DA MISLIM!!
  stylEEER ;ToRcaa''': nece jer si ocrnio stoneboyse na forumu
  stylEEER ;ToRcaa''': neces*
|Razer€|Very Happy...----: Nemoj srati sada me namjerno zelis unistiti gade jedan
|Razer€|Very Happy...----: BAS OCU!!!!
  stylEEER ;ToRcaa''': a?
|Razer€|Very Happy...----: Vratit cu ti ja stylEEEr ako ikada upadnem u klan ako upadnem ikada u elitu ja cu ti za sve vratiti
|Razer€|Very Happy...----: vjeruj mi kad tad cu te zajebati
  stylEEER ;ToRcaa''': za sto ces mi vratiti?
  stylEEER ;ToRcaa''': nekuzim
  stylEEER ;ToRcaa''': ?
  stylEEER ;ToRcaa''': jer sam liva tvoj clan?
|Razer€|Very Happy...----: Zato jer me ismijavas i nezelis da udem u njihov klan
  stylEEER ;ToRcaa''': gdje te ismijavam?
  stylEEER ;ToRcaa''': LoL
|Razer€|Very Happy...----: oni mene smatraju kao dragulja to si procitaj
  stylEEER ;ToRcaa''': lol
|Razer€|Very Happy...----: oces da ti kopiram
  stylEEER ;ToRcaa''': a ocu im ovo kopirati pa da vidimo njihovo misljenje?
  stylEEER ;ToRcaa''': na forum
  stylEEER ;ToRcaa''': na tvoju prijavu?
  stylEEER ;ToRcaa''': nece im se bas svidjeti
  stylEEER ;ToRcaa''': ..
|Razer€|Very Happy...----: aj ostavi me stylEEER
|Razer€|Very Happy...----: vise mi se ne obracaj
  stylEEER ;ToRcaa''': to je sve sto imas reci?
  stylEEER ;ToRcaa''': btw odluci se zelis li u stoneboys ili kamene momke -.-
  stylEEER ;ToRcaa''': oces li odg?
|Razer€|Very Happy...----: ti ces mi reci
  stylEEER ;ToRcaa''': sto?
|Razer€|Very Happy...----: odi ljepo u kurac ja cu biti gdje cu htjeti
  stylEEER ;ToRcaa''': ti si mene sada napao iz cista mira
|Razer€|Very Happy...----: i ne petljaj se u moj xf
  stylEEER ;ToRcaa''': ok vidjet cemo i to
|Razer€|Very Happy...----: i vise u kurac


(ispricavam se jos 1 sto odgovaram nepozvan)
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:48 am

Np styler, samo me zanima ovo -   stylEEER ;ToRcaa''': btw odluci se zelis li u stoneboys ili kamene momke -.-

Znaci jos niste odustali iako ste rekli da jeste i da vas ne zanima razer?
Nazad na vrh Ići dole
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:49 am

a nzm, meni se čini da vas dečko smatra elitom, što je jako pohvalno, e sad što to niste druga je stvar Razz
vidi se kod njega prevelika želja da upadne po meni je to plus veliki , mali je dragulj stvarno
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:50 am

Kao prvo da se vratimo na pocetak stylEEEr pitao si me jucer da mi posaljes wh a ja sam rekao:Pa konju nisam low ko ti da stime igram.
i sada gledajte ovo
BIO JE U BLOODY TEAM IZASAO NAKON 3 DANA A JA SAM BIO U TOME KLANU 1 GODINU
BIO JE U MOME KLANU BIO JE 2 DANA A JA 3 MJESECA
BIO JE U MOME MIA KLANU 7 DANA A JA 3 GODINE PA SADA RAZMISLITE DALI ON VAS MULJA.STA NJEGA BRIGA PETLJA MI SE U XF VI ME MOZETE KRIVITI ALI SLUSAJTE OVO
stylEEEr:Sta je lowe trazis klan dobro da nisi ostao 5 godina u svome klanu
Razer:nisam kao ti da 3 dana si u klanovima pa zatim izvrijedas ljude i povrijedis ih
stylEEEr:Aj zacepi jos si malo mutav i pickast jucer sam ti malo prcao mamu
Razer:Nemoj me vrijedati kao prvo meni zivot nije lak ja nemam mame poginula mi je u prometnoj nesreci i sada razmisli. Crying or Very sad
stylEEEr ja sam je ujebao do smrti.
SADA LJUDI VI RAZMISLITE OVO ON VRIJEDA MOJU MAMU KOJA JE UMRLA ZAMISLITE DA VI NEMATE MAMU I DA ON KAZE DA JU JE IZJEBAO,JA MISLIM DA BI GA VI ISTUKLI ALI JA NISAM TAKAV JA AKO ISPLANIRAM U KLNU BITI I NEVRIJEDATI SE TO POTRAJE DO 3 ILI 4 GODINE. vi se na mene mozete zaliti ali ovo stvarno nije u redu!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:53 am

Ja imam zelje i nade uci u vas klan mene svakoga dana vrijedaju iz puno klanova zasto sam napisao prijavu za vas klan ali meni ste vi dobar klan ja sam prijeee igrao na vasem serveru ali nikada nisam znao ni razumjeo da imate web da ste dobri i jako suradujete jer ovakva ekipa kakva ste vi da suradujete i druzite se to meni treba!!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:53 am

Pa to nije ni moj ni tvoj nick na xf -.-
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:54 am

ti se ne zoves Razer niti ja stylEEEr


ja sam stylEEER a ti Razer€ -.-'
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:59 am

Finoca i kultura se ceni
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 2:59 am

Ok ostavimo majke i bezobrastine po strani nego idemo mi dalje s prijavom... Mene zanima ono sto si reko da radis webove, ima li sta za vidjet? Daj adresu/e da pogledamo sta znas tamo napravit, i nemoj sad da styler napise da je on to napravio u stvari a ne ti jer je on webmaster a ti se predstavljas ko on samo da mu smjestis. Ipak smo mi ozbiljan klan i nemamo vremena istrazivat ko je razer ko je styler itd. Da niko nije skiller to znamo jer bi vec uletio kod nas da jest.

Adrese na sunce.
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:01 am

ETO OVO JE MOJ FORUM ZA MCK KLAN:http://mckproclan.forumcroatian.com/
to sam ja bio napravio.
I inace obradujem videe i uredujem fragove.
Ovo je forum a web ja platim 25o kn i napravim ga i uredim! Very Happy


Poslednji izmenio razer dana Pet Feb 17, 2012 3:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:03 am

Ako nemas skilla imaj bar taktiku? Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 569018088 Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 569018088 Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 569018088
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:08 am

Decki ja sam Razer ja sam se prijavio u vas klan i ja sam iz onih klanova addajte me na xf:bora1631999 to mi je novi addajte me da vam objasnim za stylEEEra i da vam objasnim da je on obican haxer i da se pazite!!!
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:12 am

Haxer O.o?

A kad sam bio u tvom clan govorio si kako ti imas takav skill,je*ote jesi pro,govorio si na ts :e to je moj stylEEER

a sad mi ovako vracas? (steta sto nema "NO COMMENT" smile Smile)
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:15 am

AlcoholicTeamZILE ::
razer ::
DECKI ja samo njima rekao da necu u njihov low clan kao prvo vi ste puno jaci i bolji a oni izgubili od alcoholic teama sliko sam danas dve slike scor mi je 58 killa 23 smrti objavio sam dva videa na youtube a vi mi se vise svidate od onih lowara Smile Ja bi rade u vas klan:D

Ti što ćeš za mjesec dana napunit 15 godina!? "Izgubili od Alc.teama" hajd mali baci drkicu si došao do tog nivoa u svom kratkom životu i ne bali jezičinom okolo...
Pozdrav Kamenim od Alkoholičara Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 1371496019
potpisujem
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:17 am

Trinity ::
Np styler, samo me zanima ovo -   stylEEER ;ToRcaa''': btw odluci se zelis li u stoneboys ili kamene momke -.-

Znaci jos niste odustali iako ste rekli da jeste i da vas ne zanima razer?
ma odustali su oni samo ja to kazem meni 1 dan kaze da zeli u stonese,a 1 dan u kamene -.-'
Nazad na vrh Ići dole
kojuposlukuporat

kojuposlukuporat


Broj poruka : 99
Datum upisa : 18.12.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:17 am

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Oh-god-why-meme
Nazad na vrh Ići dole
asdfg




Broj poruka : 62
Datum upisa : 17.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 3:21 am

Ime:Borna
Prezime:Tustic
Godine:14 za mjesec dana cu 15 (OMG WTF??)


meni si rekao da si 6 razz, da imas 12 god i da ces za 4 mj mislim da si rekao 13..

vidit ce te sami na ts ima li on "ubrzo 15 god" -.-'

sry sto smetam obecajem da vise na ovu temu ne odgovaram nista !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava Za Clan|Razer|
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijava za clan !
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: