Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Igranje WAR-ova!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

Igranje WAR-ova! Empty
PočaljiNaslov: Igranje WAR-ova!   Igranje WAR-ova! Icon_minitimeSre Sep 28, 2011 10:37 pm

Zamolio bih ldr-e klana da malo porade na organizaciji sd warova...pa jbt koliko sam vec u klanu jos 1 wara cisto sa kamenima nisam odigrao...znam da ste skoro presli na sd ima tu ljudi i koji znaju igrat poput vrabca otto-a,milke,tijane korga itd itd da sad ne nabrajam.......taman da se malo bolje upoznamo sa ovim ostalim clanovima klana....Smile
Nazad na vrh Ići dole
Klavijaturista-propali




Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Gradiska

Igranje WAR-ova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Igranje WAR-ova!   Igranje WAR-ova! Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 2:44 am

pobogdu brate.........ja 1.3 nisam igro do prije mjesec dana,tako da ja ovde ne znam ni jedan posten klan koji igra tdm ili sd......Ovde imate svi pravo da organizirate war,ali pametno da organizirate,pa izvolte ........Kad dogovorite ,obavjestite ovde na forumu i to je to........
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Igranje WAR-ova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Igranje WAR-ova!   Igranje WAR-ova! Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 2:50 am

Mislio si bas ono organizacija par dana unapred sa odredjenim klanom, pa obavestenje na forumu itd, ili samo jedno vece sednemo na irc i nadjemo?

Doktor_snipbyheart ::
...ima tu ljudi i koji znaju igrat...poput korga...

Igranje WAR-ova! Post-987-13091696018556 Igranje WAR-ova! Post-987-13091696018556 Igranje WAR-ova! Post-987-13091696018556
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Igranje WAR-ova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Igranje WAR-ova!   Igranje WAR-ova! Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 3:13 am

odigrali smo jedan nedavno i dobili :ppp

takodjer slazem se s korgom,ne znam klanove ne znam s kim da igramo uopste,na 1.0 smo poznavaali ekipe i cesto to praktikovali pa i bez recorda...dok je ovdje to malo zategnutije,puno je ''proova'' i debila tako da ja ne znam nekog s kim bi mogli odigrat posten war pa pukli ili dobili.Cisto da mogu tvrdit da ne haxaju i da oni za nas to mogu rec...
Ti ako imas nekog slobodno organizuj i igramo..

Korg... Suspect lol!
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Prijedor

Igranje WAR-ova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Igranje WAR-ova!   Igranje WAR-ova! Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 3:39 am

ma vrabac brate mislio sam sjednemo jednu vece i na ircu nadjemo war i to je to Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Igranje WAR-ova! Empty
PočaljiNaslov: Re: Igranje WAR-ova!   Igranje WAR-ova! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Igranje WAR-ova!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: K*M :: Predlozi-
Skoči na: