Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nije prijava za klan!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
l1s1ca




Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.09.2012

Nije prijava za klan!!! Empty
PočaljiNaslov: Nije prijava za klan!!!   Nije prijava za klan!!! Icon_minitimeNed Sep 16, 2012 10:57 am

Pozdrav,

sjetim se večeras starog COD2 klana u kome sam bio član davne 2007 godine ili tamo negdje, i pretražujem internet u potrazi za starim članovima.

Elem, google me doveo ovde i vidim neke poznate nadimke, ali se jako slabo sjećam imena od tada. Čini mi se da je vlasnik servera bio Nevoolj@ aka Dubravko iz Gruda... I primjećujem ovde neke poznate nadimke - Trinity, meky, zex, tony, stari lisac,... Nije prijava za klan!!! 2365168915

Zaboravio sam i nadimak saborca kojeg sam jedinog priznavao kao kapetana klana - bio je kamper kao i ja i u onoj jednoj mapi je vazda ležao u prikolici kamiona i vrebao Nije prijava za klan!!! 1371496019

Ja ne igram CoD2 više, ali me zanimalo šta je sa stare ekipe, pošto je to bio jedini klan u kome sam aktivno učestvovao u bilo kojoj igri, bilo kada.

Moj nadimak u Stone boysima je bio l1s1ca.

Darko

(Banja Luka, a u to vrijeme Šamac, BIH)
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Nije prijava za klan!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije prijava za klan!!!   Nije prijava za klan!!! Icon_minitimeČet Feb 14, 2013 3:35 am

Pozz Lijo, ne mogu vjerovat da si zaboravio Mocnog Linka affraid Za Nevolju ne znam gdje je i cime se bavi, ja sam tu s Kamenima vec dugo, a vjerovatno se sjecas i Chupavog, i on je s nama. Naleti na drugi forum, ovaj vise ne koristimo - preko ovog linka - http://kamenimomci.com/smf/ pa cemo pospikat malo. Ziv bio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Nije prijava za klan!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijava za klan
» Prijava za KLAN
» prijava za klan
» Prijava za klan
» Prijava za Klan ;)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: