Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jesmo li zaista Umno Bolesni?

Ići dole 
+14
Bratza
zex
Unrealt
Lucifer
F4ilure
SnipeRRR
bob
Doktor_snipbyheart
Modesty Blaise
Vrabac
Loody
Herr Otto Flick
Trinity
Fica
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 12:35 am

Kako mi se cini, sve vise poprimamo ovaj Topic u pozadini Umno bolesnog Punishera... Jesmo li zaista takvi ili... Very Happy ?

Ima li ovde normalnog rendeer ?
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 4:01 am

Cuj glas vapijuceg u pustinji Razz

Ako slucajno ima, brzo ce otic. Eto. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 6:16 am

Pa rekLo bi se da da :DDD

Za par nas sam siguran a i ostali nisu daleko..istina ima i normalnih ali u svako stadu ima crnih ovaca hahaa lol!
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Okt 18, 2011 7:24 am

Svasta 3n, zasto bi ja vapio za normalnoscu, kad pouzdano znam da sam daleko od toga
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeČet Okt 20, 2011 11:44 pm

Nada umire zadnja, zato hihihihi
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePet Okt 21, 2011 12:47 am

Jednostavno,koliko god vi mislili da ima GRESITE ! Smile xD
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 11:56 am

Nazalost nakon nekoliko dana razmisljanja moram se slozit s Loodyem. Gresimo, nego sta. Forum je toliko dosadan da mi ga se ne da ni otvarat. Ha! Dakle se slazem s dijelom da gresimo, a s prvim dijelom da tu nema normalnih se ne slazem. Jok ja. Da ne bude dileme.

Jer "normalni" kameni forum je zabavan. Inventivan. Intrigantan. Pun pizdarija. Volis se pojavit jer uvijek nesto ima. Stvari se desavaju. Ljudi se popickaju oko necega pa se to rasteze danima na sveopce zadovoljstvo publike i zaracenih strana. Ili se pisu svakakve zabavne pizdarije. Copy paste je ispod kamenog nivoa. Normalnog:P Sad vise bas i nije.

Osim toga ne zna se niko ni posvadit posteno pa da se onda to rijesi i svi odahnu. Umjesto toga imamo extremno strong kamenu tursku trakavicu "Idi idi sa timspika moga".
U glavnim ulogama: seherezada Modestija glumi zrtvu mucenicu podlog Doktora koji je potajno voli i mucen ljubomorom joj zamjera sto ga ne zove svaki cas. Pa je zato maltretira. Prava ljubav iz sapunice boli. Pa to ide ovako - Ko je taj Billy kom se tvoja mili:P - vice on na nju kolutajuci ocima. Onda Sharyn, pa i Prist? Zar ne vrijedim tebi nist'??? (uzela ga uloga u drugoj turskoj trakavici, onoj Kad lisce pada:P, pa trabunja nimalo poeticno)
U sljedecoj sceni romanticni junak Omar Cota (potajno u homosexualnoj vezi s Vajtom, ali ne Volterom:P) priskace seherezadi Modestiji u pomoc i prijeti Doktoru otvoreno da ce ga se odrec ko kucnog lekara. U strahu za profesionalni opstanak Doktor se izvinjava na sve strane sto dovodi do nicega jer Modestija vjerna svojoj ulozi mudro suti. Ili to, ili je zaboravila tekst:P (u sapunicama se to stalno desava, tesko je improvizirat takve gluparije)
Doktor ko svaki profesionalni podlac:p prelazi na obradu bajadere Tijane koja se solidarizirala sa seherezadom M. Ili je mozda i nju Doktor bio uvrijedio? Enivej, nije vise sigurna, ali nakon par... tjedana... sutnje... ne sjeca...se...vise sta je...bilo pa...odlucuje zakopat sjekiru. Nazalost ne Doktoru u glavu, sto vodi do novog strasnog obrata u kome admin aga timspika Hit postaje novi negativac. Jer pusta Doktora da udje na timspik bez da obavijesti seherezadu o tome. Pa ona uvrijedjeno dize sidro i odlazi. Konsternirana. S Cotom Omarom. Na drugi timspik.
Tu producent muzike Korg gubi zivce i ostavlja se corava posla uz ispriku - imam ja znate, zivot, jebo ovo. Asistent muzike Ottoman uzima novo pivo i kaze - omg omg. Sto ne slici na tursku sapunicu uopce i dovodi gledaoce u stanje cudjenja.
Gina, ko i svaka kurwa mac, ladno suradjuje s oba tima. Ona je uostalom inteligentna. Misli da svako placa za sex na ovaj ili onaj nacin, a kurve su barem postene oko cijene i za nju problema nema. Osim kad ...ne, neka sama kaze.
Ocekuje se da u nastavku Fica koji nije imo nikakvu postenu ulogu stvori uvjete za novi timspik. Na kome bi bio samo on. I ne bi nikom dao da udje. Prdio bio samostalno. I podrigivo. Bez publike, krepo bi od dosade. Ko ja na ovom forumu.
Zasto bi njemu bilo bolje nego meni Razz
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 12:34 pm

Jesmo li zaista Umno Bolesni? 3018619396
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 12:58 pm

ahahahahhahahaahha,kakva si ti školovana budala,svaka cast

hahahahahaaahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 2:33 pm

hahahahahah vidi ladno zna i uloge iz serija hahaha,da ne pratis ti te turske po cijeli dan pa si afk :DDD
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 8:43 pm

Pratim ovdje, evo sam taman iznijela sazetak Razz
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 9:23 pm

Ajd pusti ljude, vis da su se preokupirali na igranje, evo udjosmo u 70 velicanstvenih (servera)! ko ce jos po forumu da se sprda. A i istini za volju, i nema onih jebenih tema sa starog foruma, ti si eto nabacivala ten za vreme blastoffa sto je u startu veliki gubitak. Ma, sve dok ima 18+ ja zadovoljan, nije da mi se ponovo pise prica u 3 nocu Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 9:53 pm

Pa evo Mody ceka na red da pise pricu vec 2 meseca Razz
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimePon Okt 31, 2011 10:16 pm

Neka se uslo u prvih 70, fino je da server radi - evo od jutra (8 am)vidim nekog gore sto je veri najs end emjuzing...Sad, za moj ten - ih, moram pazit na izgled Razz
To sto se tebi Tico ne pise u 3 ujutro ne znaci da neces, ako se ja zainatim, a nesto me vata volja za masazu po mozgu. Ti ga imas provjereno, dakle -budi upozoren hihihi

Modestiji cemo poslat Doktora da grakne na nju Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 7:06 am

a kad nam je glavni gonič robova bio na podužem odmoru svašta se desi i otrgne kontroli Razz
gotovo je, raspust je definitivno završen izgleda i moraćemo da pišemo domaći ponovo Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 1:33 pm

hahahaha trin nemogu vjerovati da ti ovako nesto moze pasti na pamet Very Happy........
pravo si kvalitetna budala Very Happy Razz Jesmo li zaista Umno Bolesni? 663105161
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 9:01 pm

Cuj Doktore da ne bude zabune nije to meni palo na pamet nego vama, ja sam samo opisala nadjeno stanje...Cujem da ima jos uostalom, ovo je bilo samo u kratkim crtama. Pa ti vidi ko je tu budala Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 6:53 am

evo maalo mi dosadno,di cu,sta cu padne mi na ovo malo pameti sta imam kako se u zadnje vrijeme stalno pojavljuju neke usporedbe izmedu Kamenih Momaka i StrongBoysa..pa rekoh ajmo se malo popickat na forumu da nam nije dosadno..

Mozda i ne bih svemu tome pridavao paznje da sinoc Nagruvana Pantljicara aka Fica,Sarma,Prdonja.. Very Happy nije naglasio na serveru kakio strongsi dolaze da bi igrali sa pravim igracima...da ga ne poznajem mislio bi da je ozbiljan,al opet ne kazu bez veze u svakoj sali ima malo istine..opet ne bih reagirao da to nije podbadanje,al covijek je bar to rekao tako da i mi SB to vidimo,jer postoje i neki koji to govore sa strane(pljuvanje SB)a kad se trebaju izjasnit javno fali im ono sta s obzirom da su muski bi trebali imat..Ako mislite da cu ih imenovat-Necu!!,prepoznat ce se oni vec sami,a mozda cak nesto i napisu..Ja osobno im ne zamjeram nista i ne ljutim se na njih,al necu ni dopustit da sve to prodje bez da naglasim kako i Mi nesto znamo..

E sad....Uvijek postoji to podjebavanje da SB nikad nece bit ko KM(valjda kuzite kratice Razz )

Cinjenica je da u KM postoje bolji igraci nego u SB(iako ne svi Mad )i nikad niko od nas to i ni nije osporavao..Par ljudi(KM) koje sam imao prilike upoznat sam dozivio kao prave prijatelje i drago mi da sam ih upoznao..

3n-definitivno clan koji me najvise odusevio(ne zato jer je zensko-valjda je?)nego jer je medju rijetkom zenskom populacijom koja ima i mozak i jezik..mislim da ne trebam vise nabrajat jer je svaka rijec suvisna(nije da joj se čmarim jer je se bojim Evil or Very Mad )

Vrabac-stari citer al dobro Razz ..momak koji me je takodjer odusevio smirenosti,inteligencijom i definitivno najpoganijom jezicinom na cod sceni,jednostavno ga uzivam gledat dok se svadja s nekim..

Fica-covijek bez imalo srama(sta jako cijenim jer ne glumi neku finocu)isprdit,podrigivat na ts bez problema pig vjerojatno najveci zajebant u kamenima,ukratko da ga nema trebalo bi ga izmislit.. :**

Otto-sigurno i sad negdje lezi pijan,al neka i treba tako Jesmo li zaista Umno Bolesni? 1371496019 Jesmo li zaista Umno Bolesni? 1371496019
igrac kojeg mnogi cijene,a prije svega skolovana budala..

KORG-iako vise nije kameni(nazalost)bio bi supak kad ga ne bi spomenuo..jedan od meni drazih likova sta sam upoznao uopce igrajuci cod...

Milka-tu se nema sta pricat sve se zna..woohooo nindzaa

sve ostale koje nisam nabrojao ne znaci da ih ne cijenim i postujem nego ih jednostavno nisam bolje upoznao i bilo bi glupo bilo sta pricat..

PART II

kako SB nikad nece bit KM,isto tako ni KM nikad nece bit SB..Zasto??

Pa ovako..nema potrebe spominjat kako veci dio klana cine Starijih ljudi s kojima se ja(kao jedan od najmladji clanova)ne mogu zajebavat na nacin na koji se s vama zajebavam..I unatoc tome nimalo ne zalim sta sam dio te ekipe..

vec sam naglasio kako je vecina vas bolji igraci(sto meni,a ni ostalima nimalo ne smeta)ali i treba naglasit da skoro 99% clanova je tu radi zabave di im skor nije nimalo bitan,znaci bez obzira na skor ili minus(pa cak i debeli minus)nece napravit reconnect ili otici u spec nego ce ga nosit bez obzira da li ce ga neko zajebavat..
Ja osobno isto spadam u taj postotak.niko od nas ne voli bit losiji od nekog,ali ako gubis od postenog i boljeg igraca red je bar mu pruzit zestok otpor pa nema veze i ako izgubis..ja se borim za skor jedino onda kad mi neki samoprozvani PRO kaze kako sam low,njub,bla bla..iako se dokaze suprotno tj prije nego nestane sa servera 2-3 min prije kraja mape..

Zna se da se izmedju ova 2 klana odrzava prijateljsko okruzenje i mislim da nema potrebe za prepucavanjima..ako vec postoji ti neki kojima SB smetaju neka im se ne obracaju i problem rijesen..Sad ce neki reci kako se Cota ne zna zajebavat na svoj racun,iako svi koji me malo bolje poznaju znaju da nije tako...Ne bih ni sad nis komentirao da se to sve ne povlaci vec neko vrijeme..

Nadam se da sve ovo necete shvatit kao neki govor mrznje,nego sam jednostavno htio otvoreno reci par stvari i dati priliku onima koji imaju sta reci da kazu tu...
iako sumnjam da hoce!!

eto odoh sad malo izigravat lowa po mapama..

Sve(tj vas 24)voli i pozdravlja StrongBoyCotha Jesmo li zaista Umno Bolesni? 587590362



Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 7:20 am

Ahahaha, vidi brke sto je digo nosic Razz

Love is in the air... da smo pravi, pravi smo. A Joja legenda, slabo ga islo sinoc i rece -

"Ovakav nebi mogao da igram niza Strongse, a ne za Kamene" tako da vam je sve srocio u par reci Razz .
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 7:30 am

Gle gle sto nam macka dovukla, Omar Cota oce nastavit sapunicu Razz

E pa dobro. Osim sto sam ustanovila da

a) zna napisat post duzi od mene (sto je poso:P) i
b) da mu je tesko pala jucerasnja izjava Ficina...toliko tesko da ga je lukavo uvrijedio (iako ga kasnije u tekstu kao cijeni:P) - citiram - "Fica,Sarma,Prdonja.. nije naglasio na serveru kakio strongsi dolaze da bi igrali sa pravim igracima" - primjecujete li "kakio" umjesto "kako"?
Svi znamo da Fica ima problema s probavom (prije svakog wara, za vrijeme wara, poslije wara, ukratko da nam nije drag rekli bi da je teski seronja, ali je li to potrebno ovako naglasavati? Nein!) Ccc-ota! Evil or Very Mad

E sad dalje prica o kamenim momcima koji pljuju sa strane po SB a nemaju muda rec im u lice da nemaju pojma o codu. Cime se kameni tradicionalno dice i ponose. E sad vas ja pitam - kakvi su to kameni bez muda, a nisu zene?Razz Wtf? Zar imamo takvih?

Odmah mogu rec da su Otto Vrabac Korg i Milka (iz razumljivih razloga:P) izvan svake sumnje, posto su navedeni kasnije u tekstu, a s Ficom se obracuno odmah na pocetku pa dakle ni on nije taj. Ocekujem da se kameni bez muda jave ovdje, iako ce to ako se desi, bit paradoks. Po ovom sto je Cota napisao, nece imat muda za to? What a Face

Ajmo rec da tipujem na uobicajenog negativca...Let's rock Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 7:56 am

Vidi je,to je meni promaklo. Nema reci kojima bi se opravdao Cotha...
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 8:18 am

prvo cota,fala ti na lijepim rijecima o meni,skoro sam se rasplako pale Jesmo li zaista Umno Bolesni? 1371496019

na ovu temu se nema sta bitno reci ni otrivat toplu vodu...koliko se da zakljucit,...jao vec me glava zabolje od ovih teskih tema,moram pod hitno da se nadrogiram necim tako da cu gledat da budem kratak i jasan

niko vas klan ne omalovazaca ni na jedan nacin,prije svega ne gledam vas kao drugi klan nego prijatelje koji se tuda zajebavamo zajedno...To nam je u naravi da malo podjebavamo jebga a fici malo vise jer je seronja jelde

evo sad moram vidit sta si jos napiso stao mi mozak,cek malo...

e ovako...nama da smeta strong,to me i pomalo vrijedja,nikom ovdje ne smeta strong kao sto rece klanovi su prijateljski,admine znam veoma dugo kao i par vas s kojima se druzim tako da ne znam zasto bi pomisljao nesto takvo

znam da imate zategnute odnose s doktorom i ako mi vjerujes na rijec ja blage veze o tome nemam tako da nemoj nase sale (koje nisu uopste zlonamjerne niti imaju nikog za cilj da omoalazavaju) povezivat sa vasim medjusobnim sukobom
kao sto sam rece ima nas boljih igraca i vi to prihvatate,i mi prihvatamo da smo vece budale i vi nas tu malo cackate i to je to Smile))

i jos za ficovu recenicu sto vam je reko...
na nasem serveru nema ama bas nijedan dobar igrac hahhaha,mozda 3 u vrh glave,tako da vidis da se zajebavo kao i sto opet podjebava sa odgovorom na tvoj post jer mu se neda da uci za fax pa tuda zajebava

mislim da sam bio kratak a pogotovo jasan confused

uzdravlje hehe

e i jos da napomenem da mislim da nema potrebe za ovakvim temama samo da nebi 3n bilo dosadno..svi bi malo trebali stat na loptu i da im se nepricinjava nesto cega nema flower
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 8:25 am

Vidim svi su se nesto raspisali u poslednje vreme...pa reko aj i ja cu malo vezano za ove neke svadje,vidim pojedinci me prozivaju pa da napisem nesto Very Happy Razz
Jednog dana me vasa kao i moja draga prijateljica tijana zvala da fejkam na waru,i zvala me na TS.Kad sam dosao na TS tu su bili mody tijana hit vrabac i cota mislim,na TS sam se osjecao tako prijatno ekipa je bila vrh vrhova.I mislio sam da sam se i ja njima koliko toliko dopao jer malo po malo zovu me na war da igram sa njima......i jako smo se "sprijateljili" i zajebaval se itd....

Dok jednom nisam usao u neku raspravu sa tijanom,nesto smo re prepirali oko demoa ona grijesi ja greijsim tamo vamo i osjecao sam da se naljutila.Medjutim drugi dan sve je bilo oke,bar tako mi je rekla.

Posle toga udjem u sukob sa bilijem,razlog svima dobro poznat.On hoce scope ja hocu scope,fino mu predlozim 5 rundi ti 5 ja do halfa i tako opet.....medjutim on me ignorisao kao da nisam nista govorio ni pisao..... 6 rundu on imas scope ja mu spamam i pricam ostavi on nista....7 rundu ga killam.....on izdje sa wara, i na TS mi pred 5-6 ljudi opsuje vec znate sta.....i ode.Odmah sam skontao po reakciji nekih ljudi da nesto nije uredu,nisam trebao tako regovat bla bla.Medjutim sve to manje vise kasnije mi se javljaju ljudi da su dobili price samo o tome da sam ja ubio bilija na waru.Cak pojedini ljudi su mi se ismijavali da radi toga ubijem nekoga....dok su 95% price izostavili.Al aj bilo pa proslo sta mozes....

I dok jednog dana posle odigranog wara...bilo nas je 7-8 na TS trebali smo traziti novi war a ja sam morao na 5 min da odem, i fino kazem ljudima da i mene racunaju za war.Medjutim ja sjedam za komp vidim oni vec poceli war...dolazim na TS svi sute pitam nesto niko nista ne odgovara(koliko sam nacuo mody je trazila war).Posaljem mody poruku na x fire nesto u fazonu sto nisi zvala na war,kako nisi izostavila prista il emila.Ona istog momenta izadje sa servera i napise na TS kao ne zovite me kad doktor igra,pitao sam malo ljude sta se desava?? ma nista malo je uzrujena bla bla sredice se to sutra vec.I tako vidim da je vrag odnio salu mody se ne javlja i pored svega dobijem zabranu na TS,i onda odlucim da se javno i iskreno izvinem na strongsima i ovde na forumu.Pored toga na x fire svaki dan sam se javljao mody i pokusavao da sredim stvar al nije islo.I da umalo da zaboravim cota kojeg sam smatrao "dobrim frendom "me je blokirao na x fire i na fb...na sto sam se ja iznenadio.

I tako sad oni igraju na jednom TS mi igramo na drugom nekad svi igraju sa mnom nekad sa njom i tako svako vece.....sto je to potreba kad se mozemo opet svi zajedno druziti i igrati Very Happy mislim da u ovome svemu "neko je preponosan" misli ako pogazi svoju rijec da ce ljudi dici uzbunu neku...daj jebote opusti se ovo je samo igra i virtuelni svijet,danas ovako sutra onako a prekosutra opet isto. Very Happy Razz

Uh jebote pisao sam ovo pola sata,ako ima kakvih gresaka u pravopisu ne zamjerite iz pismenog me dvojka krasila xD Sleep Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 8:39 am

sad bi vam oba trojici stogod odgovorio,al bilo bi to previse za mene u jednom danu..pa cu sutra..
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitimeSre Nov 02, 2011 8:45 am

Prvo, nube omiljeni, divno je sto mislis da se pise da ne bi meni bilo dosadno. Iako je moguce da ima nesto u tome:P mislim da je ipak veci razlog spomenuta turska trakavica...Pa nek ljudi rijese sta imaju, dosta vise tih timspikova Razz

Drugo, u obranu Doktora za ubijanje Billya - moram izjavit da je mene noob Otto ladno i namjerno ubio jer sam mu se s garandom u burgundy naguzila na mjesto za scope... Sto sam ja prihvatila ko opravdani kill i nisam se bunila...Eto, dakle smo ustanovili da Dr. neki ubojica nije, a sad da ustanovimo i ostalo. Steta nema Modestije da se konacno izjasni na temu.


Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jesmo li zaista Umno Bolesni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jesmo li zaista Umno Bolesni?   Jesmo li zaista Umno Bolesni? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jesmo li zaista Umno Bolesni?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Umno poremeceni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Zabava :: Svastara-
Skoči na: