Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava za clan

Ići dole 
+8
blee
razer
Trinity
Loody
Herr Otto Flick
Fica
Vrabac
kvaka07
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 12:48 pm

Ime i prezime: Tomislav Kvačica

Nick pod kojim igram: Kvaka07

Drzava/grad: Hrvatska/Karlovac

Godine: 19

Igram CoD: otprilike 4 god (s nekim kracim stankama)

Stil igre: po potrebi, igram s bilo kojim oruzjem, ali najčešće Sniper? Did u mean - God?? Did u mean - God?? Did u mean - God?? Did u mean - God?

Bivsi klanovi: nista

X-fire: Kvaka07

Zasto bas Kameni: Jer mi je "Kameni*Momci Cracked TDM 7/24*hrs" najdrazi server, ekipa je dobra, i zato sto je multinacionalni clan.

Nesto o meni: Student. Gotovo svakodnevno igram na vasem serveru. Nisam jedan od onih koji vrijeđaju clanove druge nacionalnosti. CoD 2 mi je do sad bio cisto iz zabave, pa sam odlucio pokusat nesto novo, a prvo mi je palo na pamet aktivirat se u radu nekog clana.

Unaprijed hvala, i nadam se da cu i ja postati kameni momak. Pozz elito Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 12:58 pm

Sta studiras? Aktivan si, lepo sve to izgleda, baci jos koju pametnu ovde po forumu da te malo bolje upoznamo i nece biti problema

P.S.
Citat :
Stil igre: po potrebi, igram s bilo kojim oruzjem, ali najčešće Sniper? Did u mean - God?? Did u mean - God?? Did u mean - God?? Did u mean - God?? Did u mean - God?

Prijava za clan 569018088 Prijava za clan 569018088 Prijava za clan 569018088 Prijava za clan 569018088
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 1:37 pm

Cini mi se kao ok lik, igrac nista posebno, ali je dobar ovako Smile

Malo jos aktivnost forum, srv

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 1:50 pm

Studiram mehatroniku.
a kaj da napisem...
Sniper? Did u mean - God? volim jer je najcesce one shot-one kill. Od snipa mi je lee-enfield najdrazi. Malo me nerviraju trencheri, i izbjegavam tg kao primarno oruzje. Ne volim BAR.

Cijenim dobar humor. lol!

par puta sam pijan doso u 2 ujutro igrat kamene.. :S Prijava za clan 1371496019 hehe

Budem se jos aktivirao malo na forumu, a i napisao sam, na serveru sam svakodnevno (nekad cekam po par minuta dok refresham da upadnem kolko je guzva, a to samo govori da je server dobar... Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 1:51 pm

imas interesantan avatar kao jedan decko nekada ,mozda bude nesto od tebe hahaha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 1:58 pm

Herr Otto Flick ::
imas interesantan avatar kao jedan decko nekada ,mozda bude nesto od tebe hahaha lol!

Bas sam hteo to da napomenem, vidi se da momak ide pravim putem Smile
A i ti svasta pamtis Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 2:12 pm

Bas extra prijava. Smile Nisam ga video kako igra, ali verujem Fici Smile
Sto kazu drugari gore, jos malo aktivnosti Smile Poz
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 8:07 pm

Sve izgleda super, pitam se u cemu je kvaka... Rolling Eyes Vidjet cemo What a Face Laughing
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Pa vidim da jesu el1ta   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 8:50 pm

Pa jel sam ja rekao da su kameni elita cak je on i potvrdio pa ija tako kazem EL1TA. Very Happy Znao sam ja da su kameni elita HaHaHa sry pricam kao bebac -_- HaHaHa volim se saliti!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
blee

blee


Broj poruka : 57
Datum upisa : 15.12.2011
Godina : 39
Lokacija : mostar

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 9:00 pm

a nije los i dobro se ponasa na serveru, sinoc smo zajedno igrali Smile
samo aktivnosti po forumu i serveru..
Nazad na vrh Ići dole
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 10:10 pm

Konačko jedna +18 prijava Very Happy

Čini se stavrno ok momak, još da se upoznamo i preko nišana pirat pirat
Nazad na vrh Ići dole
SERBIA - Tweety

SERBIA - Tweety


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2011

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 10:33 pm

Igrali dosta puta na nasem serveru i ponasanje extra nema kuckanja bezobrazluka i ostalo,imas plus sto si iz Karlovca jer sam tamo sluzio JNA i vezu me lepe uspomene samo djuskaj na serveru i redovan budi na forumu i................. Prijava za clan 2252989573
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePon Feb 20, 2012 11:36 pm

Decko je neki pro poput mene zna mnogo stvari to bi bilo super pojacanje kao da dode u hajduk messi ! HaHa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeUto Feb 21, 2012 3:29 am

razer ::
Pa jel sam ja rekao da su kameni elita cak je on i potvrdio pa ija tako kazem EL1TA. Very Happy Znao sam ja da su kameni elita HaHaHa sry pricam kao bebac -_- HaHaHa volim se saliti!!!!!!!!!
Gospode Boze...
Nazad na vrh Ići dole
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeUto Feb 21, 2012 5:10 am

hahahaa. da, razer, stvarno mlatis... ak sam ja il ti pro, kaj su onda ovi bolji od nas...?
Prijava za clan 1879187425

nego, kolko inace traje taj proces pristupanja, ili ne pristupanja...? ugl, kad cu znat na cemu sam? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeUto Feb 21, 2012 5:14 am

Pa polako ljudi, ceka se nekad i po 5 meseci :p

Bice za 5-10 dana da te primete ljudi, samo se igraj sa nama, na serveru si stalno cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeUto Feb 21, 2012 11:41 pm

To ti traje na 15 slidova HaHA Very Happy salim se i onda kada ti kazu protiv tema je lock HaHa bare meni Crying or Very sad No
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSre Feb 22, 2012 12:22 am

Mi volimo polako...Ako je neko ozbiljan ionako mu se ne zuri? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSre Feb 22, 2012 1:11 am

true story Wink

hahaahaa
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimePet Feb 24, 2012 9:21 am

Evo od mene ZA
Ne znam ni ja zasto Razz
Svidja mi se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 12:00 am

Ma kakav za, nista po forumu od njega, necu ni a rec dok se ne iskaze i ovdje..
Nazad na vrh Ići dole
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 12:11 am

pa neznam sta bi trebao ovde pisat.. :/ mijesat se u svaku mogucu temu, radit nove teme, pa cete rec da se uvlacim nekom u supak ko Razer, samo da upadnem u clan. Ja jednostavno zelim u clan, svakodnevno sam na serveru, i nikog ne silim da glasa za moj ulazak. a ako jednog dana postanem kameni, onda cu za sigurno bit aktivniji i forumu, jer ce se onda i trazit neka rijec od mene.... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 12:32 am

kvaka07 ::
pa neznam sta bi trebao ovde pisat.. :/ mijesat se u svaku mogucu temu, radit nove teme, pa cete rec da se uvlacim nekom u supak ko Razer, samo da upadnem u clan. Ja jednostavno zelim u clan, svakodnevno sam na serveru, i nikog ne silim da glasa za moj ulazak. a ako jednog dana postanem kameni, onda cu za sigurno bit aktivniji i forumu, jer ce se onda i trazit neka rijec od mene.... Neutral

mudro zboriš Suspect bounce Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Herr Otto Flick

Herr Otto Flick


Broj poruka : 412
Datum upisa : 10.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Herceg Novi

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 2:55 am

za
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 3:34 am

Bogami, i mene si kupio ovime.

Za Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava za clan Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava za clan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan !
» Prijava za clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: