Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava za clan

Ići dole 
+8
blee
razer
Trinity
Loody
Herr Otto Flick
Fica
Vrabac
kvaka07
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 5:59 am

kvaka07 ::
pa neznam sta bi trebao ovde pisat.. :/ mijesat se u svaku mogucu temu, radit nove teme, pa cete rec da se uvlacim nekom u supak ko Razer, samo da upadnem u clan. Ja jednostavno zelim u clan, svakodnevno sam na serveru, i nikog ne silim da glasa za moj ulazak. a ako jednog dana postanem kameni, onda cu za sigurno bit aktivniji i forumu, jer ce se onda i trazit neka rijec od mene.... Neutral

Znam da si na serveru, vidim te. Sta ces, dio sam one sile koja cini dobro i kad cini zlo:P Npr, jedan post danas, dva za.. Slucajno? Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 6:20 am

Sigurno nije slucajno, bas zbog toga sto ja nisam nikom rekao: "dajte glasajte vec jednom".... Nisam jedan balonja koji zeli iz fore imat na CoD 2 ime Kameni... meni se nikuda ne zuri, samo zelim igrajuci CoD 2 pomoci ovom clanu, zbog dobre ekipe i zabave. Prijava za clan - Page 2 2832028155

Kameni momci su meni super... (i cure naravno, isto... Very Happy ) i to misli vecina ljudi koji su igrali na vasem serveru, pa tako i oni <18 koji bi htjeli uc u clan, sto se vecini clanova ne sviđa, pa sam skuzio da je par vas malo razveselilo sto je konacno opet dosla jedna +18 prijava.

i nezz dalje, sve je na vama. mozda ovih par dana necu bit previse aktivan zbog ispita (imam dva iduci tjedan), al cu sigurno to nadoknadit..

Živjeli KAMENI... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 6:34 am

Suzdrzan.
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 6:39 am

Tajming ti je odlican pa ako i nestanes pretpostavljam da ces se opet pojavit u pravi cas. Prodji ispite pa cemo vidjet hoces li proci i nas...

(U biti kad to kazem mislim hoces li uvjerit mene da si super i da te treba primit Razz Twisted Evil Twisted Evil)

Dobro dosao na forum svakako, osvjezavajuce je procitat pismen post.
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 7:42 am

Trinity ::

Dobro dosao na forum svakako, osvjezavajuce je procitat pismen post.

Prijava za clan - Page 2 78248947_nodding_gif

Bas i ja razmisljam o ovome... konacno neko. Aj pricekacu jos malo cisto da se kasnije ne kajem zbog brzoplete odluke, mada se nadam da mi neces dati razloga za to. Srecno na ispitima farao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
joja

joja


Broj poruka : 70
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : luzern-tuzla

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 10:37 am

nista licno jednostavno samo sam za stop novim dok se malo situacija ne sredi i netreba zuriti znam da su momci prije cekali i mjesecima sad ide preko noci pa zato imamo problema ne protiv,ne za nego stop od mene.znaci dok se malo ne razbacamo gdje ko pripada i dali pripada.odmene tolko vazi za sve prijave da nepisem ponovo a vi kako hocete.a kvaka budi strpljiv nigdje ti se nezuri prijava neka stoji navrati na forum i server pa za neko vrijeme ce se odluciti..jer da mi i on kaze jebemise za klan nakon mjesec dva neide..jer ja ga volim volim ekipu i zato sam tu vec neznam nija kolko godina jb cod da kazem servera ima kolko oces ali ja sam tu.odmene tolko.. cheers
Nazad na vrh Ići dole
SnipeRRR

SnipeRRR


Broj poruka : 190
Datum upisa : 20.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Bosna and herzegovina

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 1:04 pm

joja ::
nista licno jednostavno samo sam za stop novim dok se malo situacija ne sredi i netreba zuriti znam da su momci prije cekali i mjesecima sad ide preko noci pa zato imamo problema ne protiv,ne za nego stop od mene.znaci dok se malo ne razbacamo gdje ko pripada i dali pripada.odmene tolko vazi za sve prijave da nepisem ponovo a vi kako hocete.a kvaka budi strpljiv nigdje ti se nezuri prijava neka stoji navrati na forum i server pa za neko vrijeme ce se odluciti..jer da mi i on kaze jebemise za klan nakon mjesec dva neide..jer ja ga volim volim ekipu i zato sam tu vec neznam nija kolko godina jb cod da kazem servera ima kolko oces ali ja sam tu.odmene tolko.. cheers

Slazem se Smile
Nazad na vrh Ići dole
kvaka07

kvaka07


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Karlovac

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 25, 2012 11:46 pm

hvala, trebat ce mi sreca, nisam se bas pripremil za to.. study

nema beda, kazem i sam da mi se ne zuri, dok i sam ne rijesim to s faxom, itd...

na vasem sam serveru bio ja clanu il ne, a i bit cu ovde, ako ko kaj treba, il bilo kaj, slobodno se javite.
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 26, 2012 12:27 am

Posteno kvaka, vidimo se Wink
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 29, 2012 10:38 am

Decko je okej, Za od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 29, 2012 11:45 am

Privodimo pri kraju. Sutra odlucujemo Smile

Lock
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava za clan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava za clan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: