Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava Za Clan|Razer|

Ići dole 
+19
2obeR22
Doktor_snipbyheart
Dujo
asdfg
Modesty Blaise
Tesla
Herr Otto Flick
adokiller
maki44
Bratza
blee
kojuposlukuporat
/StoneBoy/Zezelj
AlcoholicTeamZILE
zax
Vrabac
Trinity
Fica
razer
23 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 7:10 pm

Ime:Borna
Prezime:Tustic
Godine:14 za mjesec dana cu 15
cb:/
Moj datum rodenja 21.7.1997.
Najdraze mape:Burgundy
Najdraze puske:Kar98k,Springfield.
nick u igri:Razer
Web:Imam
Nesto o meni:Ja igram sa automatima dobar sam i trudim se
KOLIKO IGRAM:IGRAM OKO 4 GODINE
Zasto bih zeljeo u vas klan:Zato jer mi se svida vas klan jako je dobar i iskusan.


Vi sami odlucite!!!!xD Ja se obozavam zezati!!Very Happy


Poslednji put izmenio razer dana Pet Feb 17, 2012 4:10 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 10:48 pm

U jeeee, ovaj zna i boju da turi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 12:01 am

I puni sate isto, bice nesto od njega Razz
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 2:59 am

A decki znam ja svasta Smile neg danas sam bio prvi na vasem serveru na burgu a drugi na ceanu bas vam je ludo na serveru meni je jebenica.:)HaHa xD
Ja sam vam onaj koji u igri umijesto da pise i neeed clan ja pisem i neeed dollars Very Happy HaHa
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 2:59 am

I prijavljuje se di god stigne isto...
http://stoneboys.com.ba/smf/index.php?topic=1228.0

Ajmo vidit ko ce ga primit, mi ili Stonsi...Moram pitat Devila jel mu neophodan ovako svestran Prijava Za Clan|Razer| 569018088 Prijava Za Clan|Razer| 569018088 Prijava Za Clan|Razer| 569018088
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:01 am

Jbm nije ovo lako odbacit ...Predlazem hitnu sjednicu da razrijesimo ovo pitanje Rolling Eyes


Poslednji izmenio Trinity dana Čet Feb 16, 2012 3:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:02 am

ja cu reci adokileru da makne moju prijavu za stone ali treba mi neki pro klan ako me vi uzmete ja cu ono ponistiti tako mi je sve jedno meni treba zajebancije war-ova ludnice i ostalo..xD
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:03 am

U bice havarija, moramo da im sabotiramo prijavu da bi ovakav pastuv bio nas
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:38 am

Prijava Za Clan|Razer| File.php?40,file=33115,filename=Popcorn

Postaje uzbudljivo, nastavite.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:49 am

Vrabac ::
Prijava Za Clan|Razer| File.php?40,file=33115,filename=Popcorn

Postaje uzbudljivo, nastavite.

haha i ja kazem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:52 am

Mogli bi war sa stonsima pa ko dobije ostaje mu prijava ? Jbg nemamo ovakve svaki dan...
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 5:15 am

DECKI ja samo njima rekao da necu u njihov low clan kao prvo vi ste puno jaci i bolji a oni izgubili od alcoholic teama sliko sam danas dve slike scor mi je 58 killa 23 smrti objavio sam dva videa na youtube a vi mi se vise svidate od onih lowara Smile Ja bi rade u vas klan:D
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 5:19 am

Zasijedamo, pricekaj ...
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 5:34 am

Ja sam bas zaseo pa mi se ne dize nikako Prijava Za Clan|Razer| 769325504
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 5:52 am

Nr 2? Egen??? Dec som sirijes shit ju tok ebaut What a Face
Nazad na vrh Ići dole
AlcoholicTeamZILE

AlcoholicTeamZILE


Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.12.2011
Godina : 82
Lokacija : Croatia,Imotski

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 5:56 am

razer ::
DECKI ja samo njima rekao da necu u njihov low clan kao prvo vi ste puno jaci i bolji a oni izgubili od alcoholic teama sliko sam danas dve slike scor mi je 58 killa 23 smrti objavio sam dva videa na youtube a vi mi se vise svidate od onih lowara Smile Ja bi rade u vas klan:D

Ti što ćeš za mjesec dana napunit 15 godina!? "Izgubili od Alc.teama" hajd mali baci drkicu si došao do tog nivoa u svom kratkom životu i ne bali jezičinom okolo...
Pozdrav Kamenim od Alkoholičara Prijava Za Clan|Razer| 1371496019
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 6:22 am

AlcoholicTeamZILE ::


Ti što ćeš za mjesec dana napunit 15 godina!? "Izgubili od Alc.teama" hajd mali baci drkicu si došao do tog nivoa u svom kratkom životu i ne bali jezičinom okolo...
Pozdrav Kamenim od Alkoholičara Prijava Za Clan|Razer| 1371496019

zivjo i ti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 6:48 am

HaHaHa Decaci Tko je za a tko protiv slobodno recite Smile ako ista treba sredivati recite meni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 6:49 am

Neznam dali vam je mozda problem ako sam iz hrvatske ali vidim da vas ima nekoliko iz hrvatske Smile Budem vam pokazao svoj video snimio sam ga na lowarama HaHaHa
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 6:52 am

HaHaHa ZILE dobri su ti misici ti si neki saboter?Very Happy JA sam htjeo reci da stone boy nije tako jak VI alcoholic ste puno jaci i oni se nemogu mjeriti ali da su izgubili bas onako -_- veky je sam ownao pa ono je bilo STRASNO!!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AlcoholicTeamZILE

AlcoholicTeamZILE


Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.12.2011
Godina : 82
Lokacija : Croatia,Imotski

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:20 am

razer ::
HaHaHa ZILE dobri su ti misici ti si neki saboter?Very Happy JA sam htjeo reci da stone boy nije tako jak VI alcoholic ste puno jaci i oni se nemogu mjeriti ali da su izgubili bas onako -_- veky je sam ownao pa ono je bilo STRASNO!!Very Happy
Pa pripazi kako pises Shocked onako ispada kao da smo loware neke lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:25 am

Aj da vidimo taj video sto si snimio na lowarama HaHaHa, pa moze polako lock i ovde...
P.S. jel ti to HaHaHa neki bind?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:34 am

Vrabac ::
Aj da vidimo taj video sto si snimio na lowarama HaHaHa, pa moze polako lock i ovde...
P.S. jel ti to HaHaHa neki bind?

HaHaHaHa LOCK HaHa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
/StoneBoy/Zezelj




Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:40 am

Morao sam da se umesam znaci ovako prvo Postovanje svima ovako danas kao prvo kolega Cotha mi je javio na xf da je ovaj razor dao prijavu kod vas a dao je i kod nas kod je pravilo da ako se da prijava kod nas nema se sta traziti po drugim forumima drugo Razer nas nemoj nazivati lowarama video sam kad si doso na ts i kad smo war igrali neumes hodati po mapi ne znam ni ja nesto posebno al eto ko trece mi sa timom Alkoholica igramo stalno pre svega to su nasi drugari sa kojima se svakodnevno cujemo na ts to Zile moze da potvrdi i opet ti kazem nemoj nas nazivati lowarama nije to lepo a i znao sam ja da to odma nece ici kad je tebi samo 14 godina Sad shvatices vremenom o cemu ti pricam da nije samo na prvom mestu skill i igranje nego se sklapaju i neka prijateljstva koja traju ceo zivot toliko od mene ako sam sta pogresio izvinite ovo sam pisao iz najbolje namere Pozdrav svima ziveli cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:54 am

Ma kakav lock, tek je pocelo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava Za Clan|Razer| Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava Za Clan|Razer|
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijava za clan !
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: