Kameni Momci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kameni Momci Forum

Dobrodosli na forum klana Kameni Momci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prijava Za Clan|Razer|

Ići dole 
+19
2obeR22
Doktor_snipbyheart
Dujo
asdfg
Modesty Blaise
Tesla
Herr Otto Flick
adokiller
maki44
Bratza
blee
kojuposlukuporat
/StoneBoy/Zezelj
AlcoholicTeamZILE
zax
Vrabac
Trinity
Fica
razer
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Modesty Blaise

Modesty Blaise


Broj poruka : 69
Datum upisa : 09.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 2:27 am

Ljudi, ajmo glasati ..... eo ja glasam ZA , jeste da nismo baš načisto koliko godina ima razer, ali mi deluje dosta zrelo ako ga uporedim s nekim Razz
Nazad na vrh Ići dole
Fica
Admin
Fica


Broj poruka : 704
Datum upisa : 09.09.2011
Lokacija : Beograd

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 2:29 am

Ja sam ZA, bas nam treba jedan Web Master, nadam se da ce razor pristati na to a?
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 5:13 am

ja sam ZA,iako neznam lika al evo raspisali smo se.....ako nista radi toga nacuo sam da ovaj momcic sa svojih 14-15 godina ima kraj sebe nekoga.,,..dok je za neke svaki voz prosao Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:12 am

Eto decki ja se vratio!! HaHa xD
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:13 am

Ma ljudi naprAVITI cu vam ako treba i 10 webova i naruciti vam pub! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:25 am

Fica ::
Ja bi reko da nema ptorebe za brisanjem postova, ova tema je visoko edukativna monkey
tako visoka dda ti treba fakultet da ovo skonata se afro
Nazad na vrh Ići dole
2obeR22

2obeR22


Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 34
Lokacija : Zagreb

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:27 am

ZA!
Nazad na vrh Ići dole
zax

zax


Broj poruka : 204
Datum upisa : 09.12.2011
Godina : 29
Lokacija : BiH

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:28 am

meni jos ovaj snijeg ispod prozora..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ping-kings.com
Bratza

Bratza


Broj poruka : 147
Datum upisa : 28.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Mostar

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:31 am

zax ::
meni jos ovaj snijeg ispod prozora..
sranje meni se topi.... nekoliko me puta roknuo jučer tako da ima od mene ZA jer ima potencijal
Nazad na vrh Ići dole
AlcoholicTeamZILE

AlcoholicTeamZILE


Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.12.2011
Godina : 82
Lokacija : Croatia,Imotski

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:33 am

evo da se javi jedna "sporedna uloga" na ovaj post doticnog snipa,tu dodjem na forum i malo prosvrljam jer mi je otto pomogao u nekim stvarima i korektan je čovjek, onda dodjem jer je forum za to napravljen i lijepo je kad se ukljuce ljudi sa strane a ne samo članovi clana,kuzis?A ovaj mali balavac piše u stilu kao da smo loware i mi i stonsi a ja kao bih trebao na to potvrdno odgovoriti!?Pa onda pise da sam mu se ja ispricavao,watafak?Njemu se mogu ispricat jedino tako kao sto mi Imoćani kazemo "oćeš jednu iza ušiju"
I da zakljucim neću ti snip više smetat na forumu...
Toliko od mene,Pozdrav ljudi i tebi snipbyheart
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 6:41 am

Zile ja neznam zasto dodes na forum zbunjen na forumu se piseju stvari za koje si sto posto siguran ja sam se zbunio ili krivo napisao ali ubiti sam mislio da sam se tebi htjeo ispricati alcoholic klan nije low i to moj frend Dr4gon moze potvrditi aktivni ste igrate war-ove mozda sam se zbunio ubiti oprosti sto sam vas klan malo vrijedao to jest nisi me razumijeo. Eto hvala svima koji ste mi dali priliku i rekli ZA a svi koji ste rekli Protiv razumijem u kojima sam stvarima pogrijesio i to cu brzo i efikasno popraviti RUKU na srce idemo u pobijede Very Happy !!!
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 7:08 am

Decki mi smo na 10 slida Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 569018088 aj jos malo pa ce tema lock ali ova tema je natrpana i prepuno ::::::DDDDD
Nazad na vrh Ići dole
maki44

maki44


Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.12.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 8:19 am

e moj doktoro uzivo sam gledajuci kako se Boxer,3n,nevolja raspravljaju u tememama , zakuham i izmaknem se , a onda pocno intelektualci Very Happy

Ovaj genijalac najbolje bi iso tako kod cothe da mu pravi drustvo ^^
Doktore nemo jse nervirati tema je radi zajebancije nego mali nikad svattit omg Very Happy ovaj momak najvise odgovara cothi da mu odek upit pivo dok cotha igra hahaha ili da mu donosi vodu ...

Trin bas i ne volim, nevolim ni sanjo mraspravljat jer me svaki put ulovi jbg, pola sam i nepsimen Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 769325504 Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 3293151724

Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 9:12 am

HaHa maki ja nisam vidjeo kaj tu pise Very Happy Al ok je!!! xD
Nazad na vrh Ići dole
SERBIA - Tweety

SERBIA - Tweety


Broj poruka : 63
Datum upisa : 25.11.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 12:23 pm

ja sam protiv jer mi se sneg otopio.....
Nazad na vrh Ići dole
Doktor_snipbyheart

Doktor_snipbyheart


Broj poruka : 256
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Prijedor

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 2:37 pm

AlcoholicTeamZILE ::
evo da se javi jedna "sporedna uloga" na ovaj post doticnog snipa,tu dodjem na forum i malo prosvrljam jer mi je otto pomogao u nekim stvarima i korektan je čovjek, onda dodjem jer je forum za to napravljen i lijepo je kad se ukljuce ljudi sa strane a ne samo članovi clana,kuzis?A ovaj mali balavac piše u stilu kao da smo loware i mi i stonsi a ja kao bih trebao na to potvrdno odgovoriti!?Pa onda pise da sam mu se ja ispricavao,watafak?Njemu se mogu ispricat jedino tako kao sto mi Imoćani kazemo "oćeš jednu iza ušiju"
I da zakljucim neću ti snip više smetat na forumu...
Toliko od mene,Pozdrav ljudi i tebi snipbyheart
Ti si mene uveliko pobrkao sa nekim! O cemu ti ovde pises!????
EPIC FAIL!!
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 5:57 pm

HaHaHa ma pusti ga on procita prva 2 slida i onda me zeza od njih 10 slida ali nije bitno i ovak me svi svaki dan zezaju Very Happy xD
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 19, 2012 11:52 pm

A zasto si protiv snijeg se mora otopiti Very Happy jer kada se lijepo otopi nemoras ga cistiti Very Happy HaHa xD ali ok lol! lol! lol! lol! lol! lol! Glasajte Za ili Protiv jos uvijek jee glasanje u tijeku!!
Nazad na vrh Ići dole
Loody
Admin
Loody


Broj poruka : 404
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Innsbruck

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 12:55 am

Kakav si ti kralj, ti sam pises...sam odgovaras Very Happy Tebi je bas extra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinity

Trinity


Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.09.2011

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 2:27 am

Najjaca prijava do sad,on sam je legija ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 8:34 am

Very Happy Ja volim biti aktivan volim biti extra!!!Moj zivotni moto:brani svoju zemlju na njoj ti sagradi dom i brani ju svojom krvlju i da umres s njom!! Ja sam epski pisac!!
HAHAHAHAHAH SALA! xD lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vrabac

Vrabac


Broj poruka : 247
Datum upisa : 09.09.2011
Godina : 31
Lokacija : Singidunum

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 11:47 am

Lepo je to al jos mi nisi odgovorio koje ti je omiljeno delo u slikarstvu? study
Nazad na vrh Ići dole
http://www.youjizz.com
razer

razer


Broj poruka : 70
Datum upisa : 15.02.2012

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 8:45 pm

Osobno mi se svida Poznate slike kao:mona lisa. A volm stil likovne kulture nesto kao crtanje crno bijelo vise skice. Eto pitanje odgovor 1000 PitAnja 1000 odgovora HaHaHa xD
Nazad na vrh Ići dole
blee

blee


Broj poruka : 57
Datum upisa : 15.12.2011
Godina : 39
Lokacija : mostar

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 9:01 pm

to je ona MONA sto je svi znaju pa Razz
Nazad na vrh Ići dole
Tesla

Tesla


Broj poruka : 89
Datum upisa : 12.09.2011
Godina : 32
Lokacija : Zagreb, RH

Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitimePon Feb 20, 2012 10:11 pm

cheers cheers sunny cheers cheers
blee ::
to je ona MONA sto je svi znaju pa Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava Za Clan|Razer|   Prijava Za Clan|Razer| - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava Za Clan|Razer|
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Prijava za clan !
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan
» Prijava za clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kameni Momci Forum :: Prijava za klan-
Skoči na: